Pl. Karola Marcinkowskiego 8/9, 63-800 Gostyń sekretariat@szpitalgostyn.pl tel. 65 322-68-00

Logo - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu

ico home » Kontakt

Kontakt

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu

Pl. Karola Marcinkowskiego 8/9. 63-800 Gostyń

Kontakt dla pacjentów będących Świadkami Jehowy:

Piotr Czapczyński

Przedstawiciel KŁS Poznań

Koordynator Grupy Odwiedzania Chorych

tel. +48 516-484-942     e-mail: piotrcz@post.pl

Lokalizacja:

Formularz kontaktowy

* Zapoznałam/zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu kontaktu, archiwizacji.

* pola obowiązkowe

Informacja dotycząca przetwarzania danych:

1 Administratorem podanych przez Państwa danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyniu przy pl. Karola Marcinkowskiego 8/9. Administrator przetwarza uzyskane dane osobowe wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego.

2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi.

3. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny na udzielenie odpowiedzi, a po tym okresie w celu archiwizacji przez okres 30 dni.

4. Odbiorcami danych osobowych są podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, na mocy umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

5. Każdej osobie korzystającej z powyższego formularza, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych podanych w tym formularzu, ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec tego przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych można zwrócić się do Administratora za pośrednictwem jego Inspektora ochrony danych osobowych pod numerem telefonu 653226853 lub mailowo: iod@szpitalgostyn.pl.


Baner graficzny z cytatem: Dobro chorego najwyższym prawem - Hipokrates